۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
برپایی غرفه های معرفی انجمن های علمی در بیست و سومین مجمع سالیانه ی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان
انجمن ها و واحدهای مرکز پژوهش های علمی دانشجویان با برپایی غرفه به معرفی و ارائه گزارش عملکرد خود به رئیس دانشگاه وهیات همراه پرداختند.
1395/12/16   0
گالری عکس
بیست و سومین مجمع سالیانه ی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان با حضور رئیس دانشگاه، 15 اسفند ماه 95 در تالار ابن سینا برگزار شد.
از چندین ساعت قبل از برگزاری مجمع، در سالن شهدا و سالن دانشكده پزشكي غرفه‌هاي معرفي انجمن‌ها و واحدهای مرکز پژوهش های علمی دانشجویان برپا شد.
 در این غرفه ها، انجمن های اخلاق پزشکی،INRP ، فناوری اطلاعات سلامت، نبض، مدیریت اقتصاد سلامت، TUMS-MSA ، روانپزشکی اجتماعی، طب و داروسازی سنتی، تکنولوژیست های جراحی، بیوتکنولوژی، علوم آزمایشگاهی، مقابله با سوء رفتار با کودکان، عوامل اجتماعی موثر بر سلامت به معرفی خود پرداختند و از علاقمندان به همکاری عضوگیری کردند.
در کنار غرفه های انجمن غرفه های واحدهای مرکز پژوهش های علمی دانشجویان در دانشکده های مختلف اعم از دندانپزشکی، توانبخشی، بهداشت، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی و علوم تغذیه و رژیم شناسی نیز برپا بود و همچنین غرفه ی ناجا نیز به راهنمایی بازدید کنندگان در خصوص همکاری های مشترک مرکز پژوهش های علمی دانشجویان و این مرکز پرداخت.

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):