۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
کارگاه آداب معاشرت
کارگاه آداب معاشرت توسط مرکز پژوهش های علمی دانشجویان برگزار می شود، علاقمندان می توانند برای ثبت نام به این مرکز مراجعه نمایند.
1396/1/29   0
با گسترده شدن رسانه جمعی و شبکه های اجتماعی و در پی آن کمرنگ شدن مرزها، ما با نوع و حجم جدیدی از ارتباطات روبرو هستیم که می تواند فرصت ها و امتیازات فراوانی برای ما به همراه داشته باشد. بدیهی است که برای ارتباط با افراد مختلف ما بیش از هر چیز نیاز داریم تا با آداب معاشرت و رفتار، آشنایی داشته باشیم. هر چند که آداب، سنن و عرف هر جامعه ای در شکل گیری آداب آن جامعه نقش مؤثری دارد ولی باید این را نیز بپذیریم که تمام جوامع از الگوهای رفتاری مشترکی چون احترام متقابل، نوعدوستی و ... پیروی می کنند.
آداب معاشرت نه تنها به ما کمک می کند تا محبوبتر باشیم بلکه باعث می شود تا ما تکالیف خود را در قبال دوستان، جامعه و اطرافیان خود بدانیم و بتوانیم زندگی آرام تر و سالم تری داشته باشیم و بجای اینکه با رفتارهای نادرست دوستان خود را از دست بدهیم دوستان بیشتری بدست بیاوریم.
در این دوره آموزشی، مهندس کاوه خدیوی به شما کمک می کند تا نحوه صحیح برخورد با دیگران در شرایط و موقعیت های مختلف را بیشتر و بهتر بیاموزید.

سرفصل های دوره:
کلمات جادویی
نظافت، لباس پوشیدن
احوالپرسی، سخن گفتن، غذا خوردن
هدیه دادن
نحوه ی حضور مناسب در خانواده، مهمانی، محیط کار، سینما و تئاتر
نحوه ی حضور مناسب در مراسم سوگواری

کارگاه آداب معاشرت در روز پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه 1396 ساعت 8:30  الی 16:30 در مرکز پژوهش های علمی دانشجویان برگزار می شود .
علاقمندان می توانند برای ثبت نام به مرکز پژوهش های علمی دانشجویان واقع در خیابان وصال شیرازی، نبش خیابان ایتالیا، پلاک 56 مراجعه نمایند.    


  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):