۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
تکانه تیرماه؛ 30 ایده، تجربه، داستان
در رویداد تکانه تیر، 30 سخنران ایده‌ها، تجربیات و داستان‌های خود را برای مخاطبان شرح می‌دهند.
1396/4/20   0
تکانه با هدف توسعه کاربردی ایده‌های نو، سلسله رویدادهایی با سخنرانی افراد برجسته در حوزه‌های گوناگون و با تخصص‌های مختلف برگزار می‌نماید. این سخنرانان در یک سخنرانی ۲۰ دقیقه ای به سبک TED تجربیات و ایده های خود را برای مخاطبان در قالب یک داستان شنیدنی ارائه می نمایند. سخنرانی‌های رویداد تکانه با وجود در بر داشتن مفاهیم کاربردی تخصصی در حوزه های گوناگون، برای عموم علاقمندان قابل فهم بوده و هر فردی می تواند برداشتی مطابق با نگرش خود داشته باشد.

 تکانه تیر ماه که روزهای پنجشنبه ۲۹ تیر و جمعه ۳۰ تیر ۹۶، ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰  در تالار فارابی دانشگاه هنر تهران برگزار می شود، شامل ۳۰ سخنرانی ۲۰ دقیقه‌ای در دو روز می‌باشد که در آن میهمانانی همچون کارآفرینان، صاحبان ایده، ورزشکاران صاحب​ نام، اقتصاددانان و جامعه‌شناسان موثر، پزشکان حاذق، هنرمندان، بازیگران و موسیقی‌دانان برجسته، اساتید دانشگاه‌های برتر کشور و افراد موفق در زمینه های مختلف از ادبیات و شعر گرفته تا گردشگری و محیط زیست، سخنرانان تکانه تیر ماه را تشکیل می‌دهند.

در هر روز از رویداد، ۱۵ سخنران در دو نوبت صبح و عصر به ارائه سخنرانی جذاب خود خواهند پرداخت. این افراد طی یک سخنرانی ۲۰ دقیقه ای برای مخاطبان ایده‌ها، تجربیات و داستان‌های خود را شرح می‌دهند. 

وب سایت تکانه :  http://takaane.ir
کانال اطلاع رسانی تکانه : takaane@ 

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):