۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
فرصت ویژه برای گذراندن دوره خدمت وظیفه در تهران برای فارغ التحصیلان رشته های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
جذب پزشک وظیفه آشنا به پژوهش در مرکز تحقیقات کاربردی معاونت بهداشت، امداد و درمان بهداری ناجا در تهران
1396/11/25   0
پیرو مذاکرات و تفاهم صورت گرفته بین مرکز تحقیقات کاربردی معاونت بهداشت، امداد و درمان ناجا با مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، ظرفیت معرفی دو نفر از دانش آموختگان رشته پزشکی برای گذراندن دوره سربازی در تهران در این معاونت فراهم شده است.
مطابق این تفاهم نامه که در جلسات مشترک دکتر پاسالار رئیس مرکز پژوهش های علمی دانشجویان با سردار سید احمدیان معاون بهداد ناجا و نیز دکتر محمدی رئیس دکتر تحقیقات کاربردی بهداد ناجا ایجاد شده است و با توجه به سابقه درخشان پژوهشگرانی که در طی سال های گذشته از مرکز پژوهش ها به آن مجموعه معرفی شده اند، امکان جذب 2 نفر از دانش آموختگان رشته پزشکی (و تحت شرایطی دندانپزشکی) دانشگاه علوم پزشکی تهران که آشنا و علاقه مند به پژوهش باشند و مایل باشند دوران خدمت خدمت وظیفه را در تهران سپری نمایند فراهم شده است.
علاقه مندان می توانند درخواست با تکمیل کردن فرم آنلاین جذب پزشک وظیفه آشنا به پژوهش  ثبت کرده و پس از تایید توسط کارشناس مربوطه رزومه خود را در همین سامانه بارگذاری نمایند تا از بین افراد واجد شرایط، انتخاب صورت پذیرد. 
شایان ذکر است پزشکان وظیفه ای که در حال گذراندن خدمت سربازی در ناجا می باشند نیز می توانند از فرصت فوق برای اشتغال به تهران استفاده نمایند.
در صورت وجود هر گونه سوال با خانم صفاوردی ۸۸۹۸۹۱۶۱ (داخلی ۲) تماس حاصل نمایید.


  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):