۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
هپاتیت را حذف کن

به همت جمعی از دانشجویان فعال مرکز پژوهش های علمی دانشجویان و همزمان با هفته ی سلامت گوارش، اطلاع رسانی با هدف پیشگیری از هپاتیت های ویروسی و تاکید بر واکسیناسیون کامل در مورد هپاتیت بی انجام شد.
1397/3/6   0
با توجه به اهمیت هپاتیت و مرگ و میر ناشی از این بیماری، سازمان جهانی بهداشت (WHO) هدف ریشه‌ کنی این ویروس های خطرناک تا سال 2030 میلادی (سال 1410) را بنا نهاد  و در راستای این هدف شبکه هپاتیت ایران تحت سرپرستی دکتر علویان برنامه های متفاوتی را بدین منظور برگزار می کند.
 یکی از این برنامه ها برگزاری کمپین های هپاتیت در دانشگاه های علوم پزشکی است، هدف از برگزاری این کمپین ها افزایش اطلاعات دانشجویان در مورد هپاتیت های ویروسی به ویژه تاکید بر واکسیناسیون کامل در مورد هپاتیت بی  است به این امید که از خطر ابتلا به آن در آینده کاسته شود. 

جمعی از دانشجویان فعال، همزمان با هفته ی سلامت گوارش، در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با دایر کردن غرفه ای برای دانشجویان علوم پایه سعی کردند تا حد امکان در این زمینه اطلاع رسانی انجام دهند به این امید که از تعداد دانشجویانی که به دلیل نظارت ضعیف واکسینه نمی شوند، کاسته شود.   
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):