۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
مراسم تقدیر از اساتید و دانشجویان فعال انجمن نبض
انجمن نبض مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان آخرین روز کارگاه های آموزش راهنمای بالینی پیشگیری اولیه از بیماریهای قلب و عروق را با حضور اساتید و با برپایی مراسم افطار در مرکز پژوهش های علمی دانشجویان برگزار کرد.
1397/3/23   0
آخرین روز ششمین دوره کارگاه های آموزش راهنمای بالینی پیشگیری اولیه از بیماریهای قلب و عروق برای دانشجویان گروه پزشکی با شرکت حدود 35 نفر از دانشجویان دانشگاه توسط انجمن نبض و با همکاری مرکز تحقیقات پیشگیری اولیه از بیماریهای قلب و عروق دوشنبه 22 خرداد ماه 97 در مرکز پژوهش های علمی دانشجویان برگزار شد. 
در این کارگاه که شامل 20 ساعت برنامه آموزشی بود محورهای مهم گاید لاین پیشگیری از بیماریهای قلب و عروق توسط اساتید و اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات پیشگیری اولیه از بیماریهای قلب و عروق مورد بحث قرار گرفت و دانشجویان دانش و مهارتهای لازم جهت تشخیص و درمان ریسک فاکتورهای بیماریهای قلبی و سبک زندگی سالم را فرا گرفتند و برای آموزش و ارتقا سلامت قلب و عروق عموم مردم در راستای اجرای پروژه قلب سالم مردم تهران آماده شدند.
در آخرین جلسه کارگاه هدایایی از طرف مرکز تحقیقات به دانشجویان هسته ی مرکزی انجمن نبض ماهان شفیعی، زهرا کلاهچی و آیدا همتا توسط دکتر پاسالار و جمعی از اساتید مرکز تحقیقات اهدا گردید، سپس اساتید و دانشجویان در مراسم افطار در محوطه مرکز پژوهش های دانشجویی دانشگاه شرکت کردند.

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):