۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
قدردانی از اعضای حیطه کارآفرینی در دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور
در نشستی صمیمانه رئیس مرکز رشد استعدادهای درخشان از تلاش و موفقیت کسب شده توسط اعضای حیطه کارآفرینی در دهمین المپیاد علمی دانشجویان قدر دانی کرد.
1397/7/10   0
جلسه‌ی تقدیر از افتخارآفرینان المپیاد کارآفرینی در روز یک‌شنبه ۸ مهر در محل مرکز رشد استعدادهای درخشان تشکیل شد.
در این جلسه که با حضور دکتر پاسالار برگزار شد، دانشجویان شرکت‌کننده در مرحله‌ی دوم، مسئولین برگزاری کلاس‌های دانشگاهی المپیاد کارآفرینی و منتورهای آموزشی این حیطه، مهمانان این جلسه بودند.
در این جلسه به بررسی و ارائه‌ی بازخوردهای دانشجویان در رابطه با المپیاد پرداخته‌شد. این بازخوردها در دو بخش دانشگاهی و وزات‌خانه‌ای مطرح و ثبت شدند که در ادامه به دانشجویان قول پیگیری بازخوردها در راستای بهبود عملکرد المپیاد دانشجویی کارآفرینی داده شد.
همچنین در این جلسه بخشی از دغدغه‌های مرتبط با فضا و اکوسیستم کارآفرینی دانشگاه نیز مطرح شد که راهنمایی‌هایی در ارتباط با چگونگی توسعه‌ی این اکوسیستم توسط حاضرین جلسه ارائه شد.
در آخر به رسم یادبود تقدیرنامه و هدایایی از طرف مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران،  تقدیم شرکت‌کنندگان مرحله‌ی کشوری المپیاد کارآفرینی شد.
لازم به ذکر است که اعضای حیطه کارآفرینی در دهمین المپیاد دانشجویی بسیار خوش درخشیدند، این دانشجویان پرتلاش در مرحله انفرادی موفق به کسب مقام های زیر شدند: 
حیطه کارآفرینی:
کسری حاتم‌پور گراویانی/طلا
فرشاد شاه کرمی/طلا
نیلوفر رضایی/نقره
ملیکا عرب بافرانی/نقره
سهندی ادیب مرادی/نقره
سید حسین حاجی میری/برنز
احمدرضا عباسلو/دیپلم افتخار
مجتبی اکبری/دیپلم افتخار
سارا طاهری/دیپلم افتخار
تیم حیطه کارآفرینی نیز موفق به کسب مدال نقره در مرحله ی گروهی شد.  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):