۸۸۹۸۹۱۶۱-۴
اطلاعیه ها
نشست دبیران کمیته تحقیقات دانشجویی شبکه همکار تهران برگزار شد
نشست دبیران کمیته تحقیقات دانشجویی شبکه همکار تهران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر علی اکبر حق دوست از بنیانگذاران کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار شد.
1398/3/22   0
دبیران کمیته های دانشجویی شبکه همکار تهران این ماه میهمان مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران بودند، این نشست صمیمانه با حضور دکتر علی اکبر حق دوست، از بنیانگذاران کمیته تحقیقات و دکتر پاسالار، سرپرست مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در این جلسات روال کار این است که در ابتدا یک موضوع مدیریتی آموزنده توسط یکی از حاضرین ارائه می شود و سپس جلسه آغاز می شود، ارائه این ماه توسط مهدیس مروتی، دبیر کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره ی کارتیمی و تشکیل تیم ایده آل بود که وی کتاب " بازیکن تیمی ایده آل " را نیز معرفی کرد.
جلسه ی این ماه با سوال دکتر حق دوست آغاز شد، آفت هایی که نمی گذارد انسان ها شکوفا شوند چیست؟؟
 ایشان در ادامه ی سوال خود گفت: همه ی افراد استعدادهایی دارند که اگر مسیر درست پرورش دادن آنها را پیدا کنند می توانند آن استعدادها را شکوفا کنند، از آدمهایی که شکوفا می شوند فقط تعداد محدودی هستند که الگوی بقیه ی افراد می شوند در صورتی که همه ی افرادی که شکوفا شده اند می توانستند الگو نیز باشند.
دکتر حق دوست پس از آن از تجربیات خود گفتند و سپس چند سوال مطرح کردند و خواستند تا تک تک حاضرین به این سوال ها پاسخ دهند، سوال هایی که شاید لازم باشد هر کدام از ما انسان ها هرازگاهی در زندگی از خود نیز بپرسیم.
هر کدام از ما می خواهیم در زندگی چه اثر گذاری داشته باشیم؟
زندگی ایده آل و آینده ی ایده آل چیست؟
الگوهای زندگیتان را نام ببرید و بگویید در چه زمینه ای الگوی شما هستند؟
چه کار می توانیم کنیم تا آفت های های زنجیر استعدادهای درخشان برطرف شود؟

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):